субота, 30 листопада 2024 р.

Всесвітній день домашніх тварин


 Сьогодні, 30 листопада, відзначають Всесвітній день домашніх тварин.

Це свято нагадує про важливість домашніх улюбленців у нашому житті. До того ж це чудова нагода подякувати пухнастим друзям за радість і тепло, які вони приносять у дім.

Зробіть щось приємне для свого улюбленця сьогодні: приділіть йому більше уваги, погуляйте, чи приготуйте спеціальний смаколик. Також не забувайте про вуличних тварин, адже вони потребують вашої допомоги.

Давайте робити світ кращим для тих, хто залежить від нас!

Учні освітнього закладу поділилися світлинами своїх улюбленців.

ФОТО

четвер, 28 листопада 2024 р.

Інформаційна просвіта “СНІД не вирок. Жага до життя”

 


Кулага О.М. провела з учнями 5-9 класів інформаційну просвіту "СНІД не вирок. Жага до життя" 

Година спілкування була направлена на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих. Такий захід допоміг учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.



Діти України кажуть насиллю «НІ»!


 Продовжуємо виховні заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля». Учні освітнього закладу надіслали малюнки на тему: «Діти України кажуть насиллю «НІ»!»

понеділок, 25 листопада 2024 р.

«Що я знаю про булінг?»

 


В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» сьогодні 26.11.2024 року класний керівник 8 класу Черноіванова М.І. провела з учнями 5-9 класів єдину виховну годину на тему: «Що я знаю про булінг?».

Мета виховної години: ознайомити учнів  з поняттям «булінг», його видами та проявами; навчити учнів розрізняти «конфліктні ситуації» та ситуації «булінгу»; розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування; формувати негативне ставлення до булінгу (неприпустимість проявів булінгу в дитячому середовищі).

Учні уважно вислухали повідомлення вчителя, активно відповідали на запитання.  

неділя, 24 листопада 2024 р.

16 днів проти насилля

 


З 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться щорічна кампанія «16 днів проти насилля». Основна її мета - привернення уваги до проблем подолання домашнього насильства, жорстокого поводження, підвищення рівня обізнаності громадян щодо форм насильства, алгоритми дії для потерпілих, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок та чоловіків.

Новогупалівська гімназія також не залишилась осторонь. У освітньому закладі було розроблено план заходів.

субота, 23 листопада 2024 р.

Свічка пам’яті у вікні

 Кожного року у четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років, а також масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років.

Це трагедія, яка забрала життя від 3,5 до 10 млн людей. На жовтень 2024 року Голодомор 1932–1933 років як геноцид українського народу визнали на парламентському рівні 28 країн світу.

23 листопада о 16:00 працівники та учні освітнього закладу долучилися до хвилини мовчання та запали свічку пам’яті у вікні, щоб ушанувати загиблих і показати, що ми пам’ятаємо.



пʼятниця, 22 листопада 2024 р.

Голодомор – 1932-1933 років ніхто не забуде

 


Голодомор — це геноцид української нації, вчинений в 1932–1933 роках. Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави. У 2006 році Законом України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні» Голодомор визнано геноцидом українського народу. У 2010 році постановою Апеляційного суду міста Києва доведено геноцидний характер Голодомору, намір Сталіна, Молотова, Кагановича, Постишева, Чубаря, Хатаєвича, Косіора знищити частину української нації. Під час вчинення особливо тяжкого злочину геноциду в 1932–1933 рр. комуністичний тоталітарний режим знищив мільйони.

В освітньому закладі було розроблено План виховних заходів щодо відзначення Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду українського народу:

1.    Інформаційна пам'ятка «Голодомор  1932-1933 років ніхто не забуде» підготувала педагог організатор.


2.    З учнями 2-9 класу було проведено онлайн-акцію «Квітка пам'яті» (педагог-організатор).





3.    Працівники освітнього закладу поклали квіти до Пам’ятного знаку жертв голодоморів (заступник директора з н/в р).





4.    Бібліотекар закладу підготувала виставку літератури до пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.



5.    Вранці було проведено загальношкільну хвилину мовчання до Дня пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років. 




четвер, 21 листопада 2024 р.

День Гідності

 Минуло три роки з початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну. Ворог намагався захопити нашу країну за три дні, але всупереч усім перешкодам і похмурим сценаріям Україна не впала. Україна жива, б’єтьсявиборюючи своюсвободу

Сьогодні ми провели виховну годину на теми: "Стежками гідності й свободи» (5-9 класи).

Саме сила духу та прагнення зберегти нашу державу згуртувала всіх нас у протистоянні з агресором.

Мета виховної годин: вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами Україниформувати почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, допомога армії; глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм.

Учні гімназії прийняли участь у Флешмобі «Україна – територія гідності й свободи»





 

середа, 20 листопада 2024 р.

вівторок, 19 листопада 2024 р.

Всесвітній день дитини


Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

понеділок, 18 листопада 2024 р.

Онлайн-виставка малюнків «Війна дитячими очима»


Продовжуємо проводити заходи щодо  виповнення тисячі днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації.
 Учні 1-6 класів намалювали малюнки на тему: «Війна дитячими очима».

ФОТО




пʼятниця, 15 листопада 2024 р.

Вікторина "1000 днів бротьби за свободу".

 


В освітньому закладі продовжуємо проводити заходи щодо  виповнення тисячі днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації. Педагог-організатор Плахова Т.П. з учнями 5-9 класів провела вікторину "1000 днів бротьби за свободу". 

Учні активно із зацікавленістю приймали участь у вікторині. Показали свої знання в обізнаності свого рідного краю. Проявили кмітливість у вирішенні задач, поставлених перед ними.

   Перемога — це найбільша мрія українського народу. Ми щиро віримо, що цей день настане, коли настане мир і Україна знову буде єдиною та вільною. Після перемоги кожен з нас матиме свої маленькі та великі плани, які символізують відновлення, надію та майбутнє. Кожен учень висловив свої бажання та плани одним-двома словами та побажання всім хто стоїть на захисті України.

ФОТО







четвер, 14 листопада 2024 р.

Інформаційна бесіда

 


Сьогодні до  виповненням тисячі днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації у освітньому закладі з учнями 5-9 класів було проведено бесіду "1000 днів війни. На шляху до Перемоги". 

Мета бесіди:

Формування національної свідомості – розповісти про героїчну боротьбу українського народу, його згуртованість та мужність.

Зосередитись на тому, як наш народ єднається перед лицем труднощів та загрози.

.

Розвиток цінностей патріотизму та вдячності – прищеплювати любов до своєї країни, повагу до її захисників, а також вдячність

за самовіддану працю військових та волонтерів, які наближають перемогу.

Формування стійкості та оптимізму – надати приклади того, як попри складні обставини, наша країна продовжує

боротьбу. Важливо показати, що разом ми можемо долати труднощі та наближати

мир і відновлення.

Виховання почуття відповідальності – підкреслити важливість особистого внеску кожного в наближення перемоги:

підтримка армії, волонтерство, свідоме ставлення до інформації, дотримання законів та

повага до інших.

Обговорення мрій про мирне майбутнє – створити простір, де учні можуть поділитися

своїм баченням мирного життя в майбутній Україні, чому ми прагнемо перемоги та яку країну

вони хочуть будувати.

Учні уважно вислухоли повідомлення та активно приймали участь у обговоренні.





неділя, 10 листопада 2024 р.

Бобер-2024

 


11-16 листопада 2022 року 32 учні (2-9 класи) навчального закладу прийняли участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності „Бобер” (шкільний координатор, вчитель інформатики Плахова Т.П.) Бажаємо успіху та чекаємо на результати.

вівторок, 5 листопада 2024 р.

Чарівниця Осінь


 Осінь – чарівниця, мила, золота,

Завітала в гості до нас неспроста.

Принесла в корзині малій дітворі

Дари від природи, дари від землі.

Осінь – це чудова пора року. Вона відома своєю прекрасною природою. Все листя на деревах змінює колір, повільно опадає на землю. Дерева, які раніше були зеленими, тепер стають різнокольоровими.

В осінній день можна гуляти парком і збирати красиві різнобарвні листочки: жовті, оранжеві, червоні. Також осінь – час урожаю. Дозрівають яблука, груші та інші фрукти.

Осінь — це дивовижна пора року, коли природа змінюється, і ми можемо насолоджуватися красою її перетворень. Це час, коли ми можемо насолоджуватися свіжим повітрям і смачними стравами, а також весело проводити час на святах у колі родини та друзів. Осінь навчає нас цінувати прості радощі життя.

Дякуємо всім учасникам флешмобу "Чарівниця Осінь" та у заходу виразне читання онлайн "Поезія Осені". Ви всі неймовірні, креативні і просто класні.



понеділок, 4 листопада 2024 р.

Бережімо навколишнє середовище

  Класний керівник 5 класу, Недранець С.І., провела з учнями 5-9 класів виховну годину на тему: Що треба щоб зберегти навколишнє середовище під час війни та збройних конфліктів". Учні із зацікавленням слухали повідомлення від вчителя та активно приймали участь у обговоренні..