У наш час особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше потрібне володіння швидкими й точними даними про предмет діяльності. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісною павутиною, яка губить людей.
На жаль, війна внесла свої корективи до нашого життя і торкнулась всіх наших громадян незалежно від віку. І якщо дорослі можуть оцінити свій стан та отримати допомогу, наприклад, звернувшись до психологів чи психотерапевтів, то дітям важко самотужки впоратись з тривогою та переживаннями стосовно війни.
Вчитель інформатики, Плахова Т.П., пройшла курси запропоновані громадською організацією «Міжнародний центр захищеності в інтернеті «Стоп секстинг» з основ безпечної поведінки дітей в умовах воєнного стану за програмами “(Не)безпека в час війни” та “Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе?”.
Після завершення курсів вчителем було проведено уроки з учнями 2, 5, 9 класів на тему "(Не) безпека в час війни". Учні із задоволенням та зацікавленістю слухали новий матеріал. Потім всі разом обговорювали всі небезпеки в наш час.
Учням початкової школи було запропоновано намалювати малюнки до Дня бечпечного Інтернету на тему "Комп'ютерні віруси". Діти із задоволенням відгукнулися на цю пропозицію чні 2 класу Воробйов П., Півень Д.
Немає коментарів:
Дописати коментар